MÚ FK Karlovy Vary U14 : FK Viktoria Žižkov U14 2:3 (1:1)

21.09.2019

7. kolo ČDŽ U14

V sobotu velmi brzo ráno jsme vyrazili na další mistrovský zápas do Karlových Varech s jasným cílem - vrátit se na vítěznou vlnu týmu.

Od prvních minut jsme se snažili hrát kombinačně po zemi s využitím náběhů obou krajních prostorů. Domácí hráli pouze nakopávané míče bez jakékoliv mezihry se snahou hrozit z brejků. Začali jsme si vytvářet gólové příležitosti, ale vše jsme řešili velmi zbrkle a pod částečnou tíhou nervozity jsme nedokázali tyto šance proměnit. Ve 34. minutě domácí zahrozili jedním z brejků a ujali se vedení 1:0. Kluci se naštěstí rychle oklepali a ve 38. minutě po předchozí nahrávce hráče Růžka skóroval střelou z dálky hráč Joska.

O přestávce jsme kluky pouze nabádali k tomu, aby byli v koncovce trpěliví a řešili případné vypracované šance různými způsoby. Hned na začátku druhého poločasu ve 44. minutě jsme dostali zcela zbytečnou branku a domácí se znovu ujali vedení 2:1. Kluci to nezabalili a v 54. minutě po krásném vysunutí přihrávkou hráče J. Nováka skóroval hráč Bartoš střelou ke vzdálenější tyči. Dále jsme dobývali soupeřovu branku a v 64. minutě po krásném vysunutí hráče Růžka šel na branku soupeře hráč Hnízdil, který prostřelil brankáře, a my jsme se ujali vedení.

Do konce utkání jsme měli ještě další šance, ale už jsme branku nevstřelili. Utkání skočilo zaslouženou výhrou pro náš tým 3:2 a kluci zaslouží pochvalu za předvedenou hru, bojovnost a trpělivost v zakončení.

Branky: 34. Zeronik; 44. Podivín - 38. Joska; 54. Bartoš; 64. Hnízdil. ŽK: 59. Podivín (FK Slavia Karlovy Vary) Rozhodčí: Peschel - Pešková, Balhar.

Žižkov U14: Buk - V. Novák (76. Maštera), Cír, Vohralík, Novotný (80. Nedvěd), - J. Novák (59. Cafourek), Růžek, Joska, - Bartoš, Hnízdil (65. Gecov), Melichar (20. Mašek (69. Tatar).

Nejlepší hráč: Martin Hnízdil, Jakub Růžek.