MU: FK VŽ U 13 : FK Střešovice 9 : 1

07.09.2018

(branky 4x Joska, 2x Cafourek, 1x Tatar, 1x Melichar, 1x Gecov)


Sestava: Buk - Vohralík, Nedvěd, Trávníček, Cafourek, Tatar, Růžek, Joska, Melichar, J. Novák, Nápravník, Gecov, Vlašánek.

Naše první mistrovské utkání v žákovské lize jsme výsledkově zvládli, i když začátek zápasu nám nevyšel dle našich představ. To mohlo být vinou malé nervozity a trocha nedůslednosti hráčů v obranné fázi.

Ačkoliv jsme soupeře od začátku tlačili na jeho půlce, stačil jeden jeho rychlý protiútok a prohrávali jsme 0:1. Naštěstí se kluci hned zvedli a pokračovali v nátlakové hře, která vedla v brzké vyrovnání a následné vedení po první ,,třetině". Po první přestávce jsme začali jednoznačně dominovat herně a kombinačně, což vedlo i k navýšení brankového přídělu pro soupeře. Kluci předváděli krásné kombinační akce, které byly zahájené od naší branky a končily střelou na bránu soupeře. Byla to přesně ta hra, kterou se chceme prezentovat nadále po celou tuto sezónu.

I když nás dlouhodobě trápí gólová koncovka, kluci zaslouží velkou pochvalu, že tentokrát své šance proměňovali, což se promítlo do celkového výsledku utkání.

ALEŠ