MÚ VŽ U14 : FK Ústí nad Labem 1:3 (0:1)

14.09.2019


6. kolo ČDŽ U14 

Kluci věděli, že nastupují proti velmi kvalitnímu týmu a je velmi pozitivní, že se nebáli hrát a bojovat. 

V prvním poločase jsme hráli se soupeřem rovnocenné utkání, a jak už to bývá u nás zvykem, vytvořili jsme si tři vyložené šance ze standardních situací, ale ani jednu jsme nedokázali proměnit v branku. Naopak soupeř využil jedno naše zaváhání při špatně rozehraném autovém vhazování a ujal se vedení 0:1. 

Do druhého poločasu jsme šli s jasným cílem rychle vstřelit branku pokusit se otočit výsledek v náš prospěch. Hned v úvodu jsme měli další gólovou šance, kdy náš hráč šel sám na brankáře soupeře, ale těsně minul branku. V 56. minutě jsme zahrávali v blízkosti hranice velkého vápna přímý kop, který skvěle trefil hráč Hnízdil pod břevno soupeřovy branky. Utkání bylo vyrovnané 1:1 a my jsme doufali, že nás to nakopne k obratu. Bohužel se začala projevovat lepší herní kvalita soupeře, který nás začal přehrávat, což vedlo k postupnému vstřelení dvou branek a vedení pro Ústí 1:3. 

Od dalších branek nás zachránil nás brankář Buk, který skvělými zákroky zabránil dalším vyloženým střeleckým šancím soupeře. Je nutné soupeři pogratulovat k zasloužené výhře a my musíme dále makat na svém herním projevu.

Branky: 54. Hnízdil - 14., 64. Kočvara; 68. Vostřel. ŽK: 62. Cír - 62. Kočvara. Rozhodčí: Kabourek - Hoffman, Kabourek.

Žižkov U14: Báča (41. Buk) - V. Novák (71. Trávníček), Cír (62. Vohralík), Vlašánek, Novotný (75. Frank), - Joska, Růžek, J. Novák (65. Tatar), - Mašek (56. Marek), Hnízdil (71. Cafourek), Bartoš.

Nejlepší hráč: Martin Hnízdil, Michael Buk.