PÚ Arsenal Česká Lípa U15 : VŽ U14 0:7 (0:1)

08.08.2019

Ve druhém utkání na probíhajícím soustředění jsme se utkali s týmem Arsenal Česká Lípa U15.

Soupeř přijel s velmi urostlými a dobře fyzicky připravenými hráči, což se projevilo hned na začátku prvního poločasu.

Soupeř nás zatlačil na vlastní půlku a my jsme se jen bránili, nedokázali jsme podržet balón a pouze jsme nakopávali míče dopředu. Na některých našich hráčích se začala projevovat únava ze soustředění a z předchozího utkání s Libercem. Ačkoliv měl soupeř více šancí, žádnou svou neproměnil a naopak my jsme šli do vedení po průniku a následném zakončení hráče Tyrona Bartoše.

Kluci zaslouží pochvalu, že se stále snažili i v tomto utkání napadat rozehrávku co nejdříve u soupeřovy branky, což soupeři dělalo velké potíže. Ve druhém poločase jsme se začali více prosazovat v útočné fázi, což vedlo ke vstřelení několik branek. Tři branky vstřelil Michael Gecov, dvě branky dal Matěj Mašek a jednu branku vstřelil V. Novák. Ačkoliv soupeř měl řadu gólových příležitostí i ve druhém poločase, tak žádnou neproměnil. Utkání skončilo vysokým vítězstvím našeho týmu 0:7. I když tomu výsledek neodpovídá, soupeř byl velmi kvalitní a jeho hra nám dělala velké problémy hlavně v prvním poločase utkání.

Až na začátek prvního poločasu předvedli naši hráči velmi dobrý výkon, který byl podpořen větším počtem vstřelených branek.

Sestava: Báča - Novotný, Cír, Joska, Nedvěd - Vohralík, Růžek, Bartoš - Cafourek, Mašek, Frank.

Střídali: Buk, Gecov, Melichar, V. Novák, Marek, Trávníček, Tatar

Branky: 3x Gecov, 2x Mašek, 1x Bartoš, 1x V. Novák.