PÚ Kralupy nad Vltavou : VŽ U14 3:2 (3:0)

17.08.2019

V dalším přátelském utkání jsme se utkali s Čechií Kralupy nad Vltavou.

Daný tým byl smíchaný s ročníku 2004, 2005 a 2006.

V základní sestavě jsme udělali některé změny spočívající v umístění některých hráčů na postech, které normálně nehrají. Náš tým je stále v letní přípravě, kdy hledáme některým hráčům vhodné pozice na hřišti a zkoušíme je na různých postech. Tak tomu bylo i v tomto utkání. V prvním poločase se naši hráči snažili hrát agresivně a napadali soupeře hodně vysoko před jejich brankou.

Bohužel jsme hráli více individuálně, dlouho drželi balón u nohy a v řadě případů jsme řešili nevhodným způsobem finální přihrávku a finální zakončení.

Soupeř hrál velice jednoduchým způsobem a po několika jeho akcí a naší trošku nedůsledné obranné hře nás potrestal třemi góly. V poločase jsme prohrávali 3:0. Do druhé poloviny jsme prostřídali některé hráče. Herní projev se sice trochu zlepšil, ale stále jsme špatně řešili finální přihrávku a vlastní zakončení před soupeřovou brankou. Nicméně se nám podařilo dvěma góly Jakuba Melichara snížit na 3:2 a této výsledek trval až do konce utkání. Kluci rozhodně nepropadli po fyzické stránce a herní výkon byl oproti minulému zápasu lepší.
V tomto zápase nás především trápilo řešení finálního zakončení našich útočných akcí před soupeřovou brankou, což musíme zlepšit do blížícího se začátku soutěžních zápasů.

Sestava: Báča - Frank, Nedvěd, Růžek, Novotný - V. Novák, Vlašánek, Tatar - Lojek, Hnízdil, Cafourek.

Střídali: Buk, Melichar, Bartoš, Nápravník, Cír, Tráva.

Branky: 2x Melichar.