PÚ Újezd nad Lesy : VŽ U14 2:7 (2:2)

28.08.2019

Ve středu část našeho mužstva sehrála přátelské utkání v Újezdě nad Lesy s tamním týmem (kombinace ročníku 2005 a 2006) a zbytek trénoval v Kolodějích s ročníkem 2005.

Ačkoliv se utkání hrálo v pozdním odpoledni tak bylo stále velké dusno a vedro, což mělo rozhodně vliv na vlastní výkon obou mužstev především v té fyzické zdatnosti. I když jsme výsledkově dokázali vysoko soupeře porazit, předvedená byla průměrná a za očekávání. V prvním poločase jsme měli problém hlavně s vlastní mezihrou a přihrávkami. Někteří hráči měli problém dát razanci přihrávce a skončilo to výhodou soupeři a dokonce v jednom případě gólem do naší branky. Nedokázali jsme kombinovat a pouze jsme nakopávali balóny dopředu před branku soupeře. Postupem času jsme převzali iniciativu celkové hry a soupeře jsme tlačili. Chyběla nám finální zakončení a své šance jsme řešili velice zbrkle. Soupeř hrál první poločas velice dobře a snažil se hrozit z rychlých brejků. V prvním poločase to skončilo remízou 2:2.

O přestávce jsme museli klukům vysvětlit, že bez lepší kombinace a pohybu to nepůjde. Začátek druhé půle nám vyšel a rychle jsme vstřelili tři góly. Měli jsme znovu hodně šancí, které jsme neproměnili. Do konce utkání jsme vstřelili ještě dvě branky a celková zápas skončil 7:2 v náš prospěch. Hra byla sice o trochu lepší, ale stále to nesplňovalo naše představy o tom, jak přehrávat tohoto soupeře kombinační hrou. Vzhledem na výkonnost soupeře jsme chtěli soupeře více přehrávat, což se nám ovšem nedařilo. Kluky chci pochválit za bojovnost.

Sestava : Báča - Frank, Cír, Maštera, Novotný - J. Novák, Joska, Mašek - Hnízdil, Gecov, Cafourek.

Střídali: Buk, Nedvěd, Addo, Melichar.

Branky: 3x Mašek, 2x Hnízdil, 1x Novotný, 1x Cír

Nejlepší hráči: Mašek, Hnízdil a Joska.