PÚ VŽ U14 : Chrudim U14 2:3 (0:2)

03.08.2019

V prvním přípravném utkání v nové sezóně jsme přivítali v domácím prostředí hráče Chrudimi.

Utkání se hrálo od počátku v docela slušném tempu, i když na některých našich hráčích bylo vidět, že po prázdninové přestávce a prvním týdnu tréninků nemají ještě tolik naběháno.

Utkání bylo velmi vyrovnané. V prvním poločase jsme měli několik šancí, ale bohužel jsme je nevyřešili tak, abychom z nich dali branku. Naopak náš soupeř dvě své šance proměnil a po prvním poločase tak vedl 0:2. Ve druhém poločase jsme dokázali v některých pasážích soupeře zatlačit na jeho půlku, ale stále se nám nedařilo dát nějaký gól. To se povedlo po zahraném rohovém kopu, kdy hráč Jakub Melichar dorážel do soupeřovy brány. Po vstřelené brance naši hráči měli větší tlak a chtěli vyrovnat, ale po rychlém brejku přišel z naší strany faul v pokutovém území a soupeř kopal penaltu, kterou proměnil a vedl 1:3.

Hráči se dál snažili ohrožovat branku soupeře a po nařízeném přímém kopu na hranici velkého vápna se velice pěkně trefil Michael Gecov. Bohužel jsme již žádnou další branku nepřidali a tak zápas skončil výhrou soupeře 2:3. S ohledem na začátek přípravy lze hodnotit utkání pozitivně s tím, že hráči herně nikterak nepropadli a byli soupeři zcela vyrovnaným soupeřem.

Sestava : Báča - V.Novák, Cír, Vlašánek, Novotný - J. Novák, Růžek, Melichar -Lojek, Mašek, Bartoš.

Střídali: Buk, Hnízdil, Gecov, Tatar, Marek, Nedvěd, Nápravník.

Branky: Melichar, Gecov.